o mně

Jsem portrétový a event fotograf se sídlem v Praze. Za svou tvorbu jsem získal ocenění Czech Press Photo. Pořádám výstavy své fotografické práce. V Praze působím už víc než dekádu. Jako profesionální fotograf jsem začínal dokumentární tvorbou, kterou promítám i do svých současných fotografií: pozoruji okem dokumentaristy s empatií a citem vyčíst nejjemnější emoce, zachytit nejsilnější okamžiky nebo podtrhnout vaši jedinečnost. Nečekejte ode mě unifikovanou líbivost photoshopu. Čekejte pravdu. Podanou krásně.

ceny a balíčky


Fotka ukáže, jak vypadáte. Portrét odhalí, kdo jste

90 minutové focení: 3 500 Kč / 140 EUR

Ať už jste aspirující modelka, herec budující si portfolio nebo hledáte seriózní portréty pro pracovní účely, ukážu Vás v tom nejlepším světle.

Fotografování proběhne v mém ateliéru nebo ve venkovní lokalitě.

Po focení společně zhlédneme snímky na počítači a vybereme alespoň pět z nich, které vyretušuji a předám v digitální formě.

Pokud si přejete víc snímků, na podmínkách se samozřejmě dohodneme.


Nejsou nudné konference. Jenom nudné fotky z nich

Hodina: 2 500 Kč / 100 EUR
Den: 10 000 Kč / 400 EUR

Ať už se jedná o křest, korporátní schůze managementu, o soukromou sešlost, launch nového produktu či oslavu narozenin, každá událost si zasluhuje být zachycena profesionálně, pravdivě a krásně.

Během tří dnů po focení ode mě dostanete odkaz na zaheslovanou stránku, na níž budu sdílet cokoli mezi 80 – 120 snímky (v závislosti na velikosti akce, samozřejmě). Když s nimi budete spokojení, dodám vám snímky v digitální formě, plném rozlišení a po retuši.


Láska nepotřebuje důkaz. Ale její svědectví ničemu neuškodí

2 hodinové focení: 5 000 Kč / 200 EUR

Balíček zahrnuje procházku těmi nejhezčími, nejvíce romantickými a nejméně známými místy v Praze, na nichž zachytím vás a váš milovaný protějšek intimní, upřímnou a zároveň krásnou formou.

Během tří dnů po focení ode mě dostanete odkaz na zaheslovanou stránku, na níž budu sdílet cokoli mezi 20 – 30 snímky. Když s nimi budete spokojení, dodám vám snímky v digitální formě, plném rozlišení a po retuši.

Pokud už je vás o fous víc než dva a přejete si těhotenské fotografie nebo fotografie vašeho čerstvě narozeného potomka, můžeme se domluvit na focení v soukromí mého ateliéru, v exteriérech nebo u vás doma. Na těhotenské focení se vztahují podmínky balíčku focení párů.


Žádná rodina není dokonalá. Zato její fotky mohou

2 hodinové focení: 5 000 Kč / 200 EUR

Balíček zahrnuje dopravu k vám domů a čas s vaší rodinou tam, kde to bude každému členu rodiny příjemné. Eventuálně můžeme trávit čas venku nebo kdekoliv jinde podle vašeho přání.

Cílem je získat mix nenucených okamžiků i portrétů, který odhalí jedinečné pouto, nuance a lásku, která přirozeně krášlí každou rodinu.

Během tří dnů po focení ode mě dostanete odkaz na zaheslovanou stránku, na níž budu sdílet cokoli mezi 20 – 30 snímky. Když s nimi budete spokojení, dodám vám snímky v digitální formě, plném rozlišení a po retuši.


kontakt

rishabhkaul@me.com

+420 773 588 784

Using Format